Platobné a dodacie podmienky

Ďakujeme, že ste zavítali práve do nášho virtuálneho obchodíku. Na tomto mieste nájdete niekoľko informácií k platobným a dodacím podmienkam nášho e-shopu DeniDecor & Home: 


Čo sa týka platby za objednaný tovar, môžete si zvoliť jednu z dvoch možností platby, a to platbu vopred na náš bankový účet alebo platbu na dobierku pri dodaní tovaru. Nakoľko služba "dobierka" je kuriérskou spoločnosťou spoplatnená, táto skutočnosť sa odráža aj v tom, že dodanie tovaru pri platbe na dobierku je o 1,50 EUR drahšie ako pri platbe vopred prevodom na účet. 


Objednaný tovar dodávame v najkrajšej možnej dobe. Ak máme tovar skladom, odosielame okamžite po pripísaní kúpnej ceny na náš bankový účet, v prípade platby na dobierku, odosielame v najbližšom možnom termíne po realizácii objednávky. V prípade, že ide o tovar, ktorý je nutné objednať u nášho dodávateľa, tovar odosielame do 15 dní odo dňa realizácie objednávky. Tovar zasielame prostredníctvom prepravnej spoločnosti Slovak Parcel Service, s.r.o. Tovar možno samozrejme prevziať aj osobne na adrese nášho sídla, avšak vždy len na základe predošlej vzájomnej dohody. 


Poštovné a balné pri platbe vopred prevodom na účet je 4,50 EUR, pri platbe na dobierku 6 EUR. 


Ak máte ďalšie otázky či pripomienky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať e-mailom na adrese denidecor@denidecor.sk. 


Krásny deň Vám praje DeniDecor & Home!